Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 sierpnia 201409:07

Nieudany rozbój

Nieudany rozbój - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Policjanci z komisariatu w Rydułtowach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili i usiłowali okraść 63-latka. Oprawcami okazali się znajomi poszkodowanego, z którymi wcześniej spożywał on alkohol.

Co ciekawe o powyższym zdarzeniu funkcjonariusze nie dowiedzieli się od poszkodowanego. Był to efekt ich pracy operacyjnej.  Okazało się, iż 63-letni mieszkaniec Rydułtów w ubiegły piątek w jednym z rydułtowskich lokali spotkał znajomego. Panowie wspólnie spożywali alkohol, a następnie przenieśli się do mieszkania znajomego, gdzie dołączył do nich jeszcze jeden mężczyzna.

W sobotę rano znajomi poszkodowanego - 20 i 23 latek, prawdopodobnie mając ochotę na kontynuację biesiady, chcieli wymusić od 63-latka pieniądze. Po tym jak starszy mężczyzna odmówił, pobili go i zmusili by udał się wraz z nimi do swojego mieszkania po kartę bankomatową, mając w zamiarze wypłacenie pieniędzy z jego konta. Na klatce schodowej w miejscu zamieszkania poszkodowanego zostali jednak spłoszeni przez jedną z sąsiadek.  Podjęte przez policjantów działania pozwoliły na szybkie zatrzymanie sprawców tego zdarzenia. Obaj byli już notowani przez Policję. Teraz o ich losie zadecyduje sąd i prokuratura. Za usiłowanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, a.harz@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności28 kwietnia 202510:05

Nieruchomość przy ul. Teligi 69 w przygotowaniu do sprzedaży

Nieruchomość przy ul. Teligi 69 w przygotowaniu do sprzedaży - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Biuro Komunikacji Społecznej
Reklama
Aktualności29 kwietnia 202513:01

Ponad setką na blacie przy szkole w Gorzycach

Ponad setką na blacie przy szkole w Gorzycach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Sport28 kwietnia 202500:05

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności29 kwietnia 202511:37

Majówka w powiecie wodzisławskim [ZAPOWIEDŹ]

Majówka w powiecie wodzisławskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja28 kwietnia 202512:59

Powiatowe Targi Edukacyjne. Szkoły zaprezentowały swoją ofertę [FOTO i WIDEO]

Powiatowe Targi Edukacyjne. Szkoły zaprezentowały swoją ofertę [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Kilkanaście stanowisk prezentujących to, co w powiatowych szkołach najlepsze, tłumy odwiedzających, pokazy taneczne, artystyczne, kulinarne, a nawet motoryzacyjne - tak w skrócie prezentowały się tegoroczne Powiatowe Targi Edukacyjne, które w tym roku zorganizowano pod hasłem "Edu Level Up".

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie29 kwietnia 202521:18

Kartony e-commerce? Wybierz Emtek

Kartony e-commerce? Wybierz Emtek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnerski
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.