Konkurs Grantowy Równać Szanse 2014

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza "Regionalny Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2014" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem konkursu jest wsparcie projektów, których celem ma być rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.
Do konkursu przystąpić mogą organizacje pozarządowe, domy kultury, biblioteki gminne, nieformalne grupy dorosłych z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.
Twórcą programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a prowadzi go Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży - najlepsze rekomendacje i najlepsze towarzystwo, gdy chce się zyskać status lokalnego realizatora skutecznych działań dla młodzieży.
Wygrana w Regionalnym Konkursie Grantowym to dotacja do 7 500 zł na projekt 6-miesięczny (trwający od 1 lutego do 31 sierpnia 2015 r.).
Termin składania wniosków upływa 6 listopada 2014 roku. Informacje o konkursie i dostęp do formularza aplikacyjnego czekają na stronie internetowej: www.rownacszanse.pl
W Programie "Równać Szanse" chodzi o wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Dzięki zdobytym w projekcie umiejętnościom młody człowiek z małej miejscowości nauczy się samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczane przez siebie cele, planować swoją przyszłość, wspólnie z innymi młodymi działać. Wszyscy, którzy będą towarzyszyli mu w tej drodze zyskają wiarygodność w oczach swojego otoczenia i wsparcie w kolejnych wspólnych działaniach.


![Najlepsi z najlepszych nagrodzeni. Gala Powiatu Wodzisławskiego 2026 za nami [FOTO] Najlepsi z najlepszych nagrodzeni. Gala Powiatu Wodzisławskiego 2026 za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17774580621777457613gala-nagrod-powiatu-wodzislawskiego-w-dziediznie-kultiry-i-sportu-28-04-2026150-.jpg)







![Spełnione marzenie 10-latki. Zespół Łzy zaprosił Weronikę na wyjątkową lekcję [FOTO] Spełnione marzenie 10-latki. Zespół Łzy zaprosił Weronikę na wyjątkową lekcję [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777454728683416829-1893396851399710-1338811171849305726-n-.jpg)















Komentarze (0)
Dodaj komentarz