Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 września 201409:38

Straż Miejska podsumowuje wakacje

Straż Miejska podsumowuje wakacje - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wakacje 2014 już za nami, więc pora na podsumowanie akcji przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej Wodzisławia Śl. Akcja została przeprowadzona dwuetapowo.

Pierwszy etap polegający na przeprowadzeniu prelekcji w szkołach odbył się już w miesiącu czerwcu, jeszcze podczas trwania roku szkolnego. Podczas spotkań profilaktycznych z dziećmi, młodzieżą i opiekunami omówiono między innymi jak bezpiecznie spędzać wolny czas, jak bezpiecznie dojechać do wymarzonych miejsc letniego wypoczynku. Szersze omówienie tego tematu można znaleźć tutaj.

Drugi etap rozpoczął się 01.07.2014 r., a zakończył 31.08.2014 r. W podanym okresie strażnicy miejscy skontrolowali łącznie 228 miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży  (placówki oświatowe, zbiorniki wodne, park miejski okolice pubów i dyskotek). Ujawniono łącznie 22 wykroczenia, z czego 7 osób ukarano mandatami karnymi, udzielono 15 pouczeń. Ponadto  przewieziono do przytuliska na ul. Marklowicką 3 psy biegające bez opieki w rejonie placówek oświatowych. W ramach akcji zabezpieczono ład i porządek publiczny na 2 imprezach muzyczno kulturalnych.

Autor: Straż Miejska Wodzisław Śląski, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 lutego 202609:36

Wodzisław Śląski: 11 lutego odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej

Wodzisław Śląski: 11 lutego odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Sport8 lutego 202623:22

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Aktualności9 lutego 202609:14

Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza na Niezwykłe ferie 2026

Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza na Niezwykłe ferie 2026 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności9 lutego 202609:47

Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w Gołkowicach

Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w Gołkowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 lutego 202612:52

Lodowisko na Trzech Wzgórzach przyciąga coraz więcej mieszkańców

Lodowisko na Trzech Wzgórzach przyciąga coraz więcej mieszkańców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Aktualności10 lutego 202612:56

Bezpieczne ferie z dzielnicowymi w Bluszczowie

Bezpieczne ferie z dzielnicowymi w Bluszczowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności10 lutego 202614:14

Wesprzyj wodzisławski szpital – przekaż 1,5% swojego podatku

Wesprzyj wodzisławski szpital – przekaż 1,5% swojego podatku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.