Prezydent zaprasza mieszkańców na cykl spotkań w sprawie Strategii Rozwoju Miasta

Zaplanowano 11 spotkań. Pierwsze już 29 września w Kokoszycach. Prezydent zaprasza mieszkańców na cykl spotkań, podczas których poruszane będą tematy dotyczące Strategii Rozwoju Miasta Wodzisław Śląski na lata 2007-2020.
Spotkania odbędą się według harmonogramu:
29.09.2014 r. godz. 18:30 – Kokoszyce, ZSP nr 6
2.10.2014 r. godz. 17:00 – Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka, SP nr 2
6.10.2014 r. godz. 18:00 – Zawada, ZSP nr 1
7.10.2014 r. godz. 17:00 – Wilchwy (os. 1 maja), ZS nr 1
8.10.2014 r. godz. 17:00 – Jedłownik Osiedle, ZSP nr 4
10.10.2014 r. godz. 17:00 – Osiedle XXX-lecia PRL, Piastów, Dąbrówki, SP nr 10
13.10.2014 r. godz. 18:00 – Radlin, ZSP nr 3
14.10.2014 r. godz. 17:00 – Radlin (tzw. górniok), ZSP nr 5
15.10.2014 r. godz. 17:00 – Stare Miasto, ZS nr 2
16.10.2014 r. godz. 17:00 – Nowe Miasto, G2
17.10.2014 r. godz. 17:00 – Wilchwy, ZSP nr 2





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (4)
Dodaj komentarz