Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 października 201413:44

Uderzył w inny pojazd, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia!

Uderzył w inny pojazd, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około 21:20 w Radlinie na ul. Mariackiej . Kierujący Renault uderzył w inny pojazd, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, iż kierujący samochodem marki Renault Espace jadąc ulicą Mariacką na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający samochód marki Seat Ibiza. Kierujący Renault odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji poszkodowanego został zatrzymany na sąsiedniej ulicy, po tym jak porzucił swój pojazd i usiłował zbiec pieszo. Jak się później okazało 41-letni mieszkaniec Radlina był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało prawie 2 promile. Na dodatek mężczyzna nie posiada uprawnień  do kierowania. Nie posiadał także żadnych wymaganych dokumentów przy sobie.  Teraz odpowie za swój czyn przed Sądem.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności17 czerwca 202512:05

Emerytowana dyrektor PCPR z ważnym odznaczeniem państwowym

Emerytowana dyrektor PCPR z ważnym odznaczeniem państwowym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. Łukasz Błasikiewicz/KPRP
Sport17 czerwca 202512:35

Judocy Top Team pokazali siłę ducha w Radzionkowie

Judocy Top Team pokazali siłę ducha w Radzionkowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło i fot. Akademia Sportowa Top Team
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności18 czerwca 202511:07

Dziś sesja absolutoryjna. Początek o godzinie 13 [NA ŻYWO]

Dziś sesja absolutoryjna. Początek o godzinie 13 [NA ŻYWO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Reklama
Aktualności18 czerwca 202510:59

IX Wakacyjny Kiermasz Pracy w Wodzisławiu Śląskim – wsparcie dla młodych

IX Wakacyjny Kiermasz Pracy w Wodzisławiu Śląskim – wsparcie dla młodych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja18 czerwca 202511:14

Duży sukces wodzisławskiego Plastyka w międzynarodowym konkursie

Duży sukces wodzisławskiego Plastyka w międzynarodowym konkursie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności18 czerwca 202510:40

Zarząd Powiatu z absolutorium i wotum zaufania

Zarząd Powiatu z absolutorium i wotum zaufania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.