Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności6 października 201409:04

88-letnia mieszkanka Rogowa została potrącona

88-letnia mieszkanka Rogowa została potrącona - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ranna została 88-letnia piesza.

Do zdarzenia doszło w piątek około 6:00 w miejscowości Rogów. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, iż kierujący samochodem marki Fiat Seicento jadąc ul. Raciborską w kierunku Bełsznicy, potrącił 88-letnią mieszkankę Rogowa, która przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku tego zdarzenia kobieta z wstrząśnieniem mózgu oraz ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do szpitala. Zarówno kierujący fiatem 31-letni mieszkaniec Rogowa, jak i poszkodowana - byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Autor: KPP Wodzisław,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności27 czerwca 202614:05

Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO]

Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Reklama
Aktualności28 czerwca 202623:00

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO]

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pszów:

W ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych rozegrany został finał baraży o awans do klasy A Podokręgu Racibórz na sezon 2026/2027. Na boisku w Krzyżkowicach zmierzyły się miejscowy Naprzód oraz LKS Ocice. Termometry wskazywały temperaturę zbliżoną do 40 stopni Celsjusza, co oznaczało jeszcze większy upał niż podczas sobotniego barażu rozegranego w Pietrowicach Wielkich.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.