Aktualności17 listopada 201408:12
Mieczysław Kieca ponownie prezydentem?

1
Reklama
Wodzisław Śląski:
UdostępnijKomentuj (1)Z nieoficjalnych wyników wyborczych wychodzi, iż prezydentem Wodzisławia Śląskiego ponowie został Mieczysław Kieca. Jak udało nam się dowiedzieć uzyskał ponad 56.8%, czyli drugiej tury wyborów nie będzie. Drugie miejsce zajął Adam Gawęda, natomiast Mateusz Kania otrzymał najmniej głosów ze wszystkich kandydatów. Za kilka godzin powinny być znane oficjalne wyniki.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680181krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)
Komentarze (1)
Dodaj komentarz