Aktualności20 listopada 201408:22
Ruszyła budowa "Białego Orlika"

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Dobra informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach. Ruszyła budowa "Białego Orlika" przy Szkole Podstawowej nr 5 na ulicy Tysiąclecia. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "CENTRUM" przygotowują podłoże pod budowę lodu. Jeżeli pogoda pozwoli i uda się zamrozić taflę na tyle, by była zdatna do jazdy na łyżwach, lodowisko będzie do dyspozycji już od piątku 28 listopada.









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680181krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz