Wypadek w Radlinie: 34-latek nie ustąpił pierwszeństwa

Wczoraj około godziny 21.25 w Radlinie na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej z Korfantego doszło do wypadku drogowego.
Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem marki Ford Mondeo 34-letni mieszkaniec Rybnika, jadąc ulicą Rybnicką od strony Wodzisławia Śląskiego podczas manewru skrętu w ulicę Korfantego, nie ustapił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Rybnika kierującemu pojazdem VW Passat 37-letniemu mieszkańcowi Czyżowic, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Obrażeń ciała doznał 40-letni pasażer passata. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci w trakcie prowadzonego postępowania będą wyjaśniali wszystkie szczegóły wypadku.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680181krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz