Aktualności26 listopada 201410:30
Na autostradzie pod prąd!

1
Reklama
Wodzisław Śląski:
Wodzisławscy policjanci zatrzymali obywatela Czech, który kierował mercedesem sprinterem mając w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Na domiar złego 41-latek na autostradzie A1 jechał „pod prąd”.
Wczoraj około 18:00 policjanci wodzisławskiej drogówki pojechali na autostradę A1, gdzie zgłoszono, że jeden z pojazdów jedzie w kierunku granicy „pod prąd”. Informacja ta potwierdziła się. Na odcinku autostrady pomiędzy Mszaną a Gorzycami mundurowi zatrzymali kierującego mercedesem sprinterem, który jechał w kierunku Gorzyc pasem prowadzącym na Katowice. 41-letni obywatel Czech był nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu. O losie mężczyzny zadecyduje teraz prokurator i sąd. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (1)
Dodaj komentarz