Aktualności4 grudnia 201412:40
Dwa pożary i jedna kolizja, czyli pracowity dzień wodzisławskich strażaków

0
Reklama
Radlin: Wczorajsza doba dla wodzisławski strażaków nie była spokojna. Doszło Aż do trzech interwencji. Dwa razy zgłoszenia dotyczyły Wodzisławia Śląskiego, natomiast raz Rydułtów.
Pierwsze zgłoszenie zostało dokonane o godzinie 10:00 i dotyczyło wypadku na parkingu przy osiedlu Piastów w Wodzisławiu Śląskim. W kolizji tej udział wzięły samochody osobowe. Następne zaalarmowano strażaków o godzinie 15:00. Zgłoszenie to dotyczyło pożaru w budynku jednorodzinnym przy ul. Kąkolowej w Wodzisławiu. Mieszkanka przed przyjazdem strażaków próbowała sama ugasić pożar w wyniku czego się zatruła i potrzebowała pomocy medycznej. Ostatnie zgłoszenie wodzisławska straż odnotowała o 22:40. Zdarzenie to dotyczyło Rydułtów gdzie w domu jednorodzinnym zapaliła się sadza w kominie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz