Zderzenie czterech pojazdów

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawczynię zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Skrzyszowie na ul. 1 Maja. Jak ustalono, kierująca fiatem punto nie dostosowała prędkości do warunków panujących w ruchu. W efekcie doszło do zderzenia się czterech pojazdów.
Wczoraj około 15:00 w Skrzyszowie na ul. 1 Maja na skrzyżowaniu ulic doszło do kolizji drogowej. Jak ustalono 32-letnia kierująca fiatem punto nie dostosowała prędkości do warunków panujących w ruchu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia się z jadącym w przeciwnym kierunku 31-letnim kierowcą peugeota 307. W następstwie tego zderzenia, kierująca puntem uderzyła w kierującego chevroletem, zaś kierujący peugeotem w kierującego fiatem bravo. 32-latka ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Do szpitala na obserwację została zabrana również jej 10-letnia córka. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz