Aktualności10 grudnia 201416:26
Boxing Day. Zawodnicy powalczą o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Już 14 grudnia 2014 roku w niedzielę odbędzie się II edycja Turnieju Bokserskiego „Boxing Day”. Tym razem zawodnicy powalczą o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Rozpoczęcie Turnieju nastąpi o godzinie 11.00 w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Mieszka 10.
W poprzedniej edycji Turnieju wzięło udział ponad 70 zawodników, którzy stoczyli blisko 40 walk. Wodzisław Śląski po 45 latach przerwy powraca na mapę polskiego boksu. Wstęp na to wydarzenie jest wolne.
Głównymi organizatorami Turnieju są: Miasto Wodzisław Śląski oraz Klub Sportów Walki „Boxing Odra”
![plakat.[6]](http://www.naszwodzislaw.com/files_tiny/plakat.[6].jpg)





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz