Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 grudnia 201410:23

Blisko 100 pań wzięło udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez KGW w Połomi

Blisko 100 pań wzięło udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez KGW w Połomi - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

Blisko sto pań spotkało się 10 grudnia na tradycyjnym opłatku organizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Połomi. Na stole królowały świąteczne potrawy, przygotowane przez gospodynie, a na scenie jasełka odegrali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Gośćmi spotkania były gospodynie z zaprzyjaźnionych KGW, dyrektorzy placówek gminnych oraz wójt Mirosław Szymanek z żoną. Natomiast wczoraj swoje spotkania opłatkowe mają gospodynie z Mszany i Gogołowej, a także podopieczni Ośrodka Pomocy Społecznej.

Autor: Mirosława Książek-Rduch, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.