Aktualności12 grudnia 201410:23
Blisko 100 pań wzięło udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez KGW w Połomi

0
Reklama
Mszana:
Blisko sto pań spotkało się 10 grudnia na tradycyjnym opłatku organizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Połomi. Na stole królowały świąteczne potrawy, przygotowane przez gospodynie, a na scenie jasełka odegrali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.
Gośćmi spotkania były gospodynie z zaprzyjaźnionych KGW, dyrektorzy placówek gminnych oraz wójt Mirosław Szymanek z żoną. Natomiast wczoraj swoje spotkania opłatkowe mają gospodynie z Mszany i Gogołowej, a także podopieczni Ośrodka Pomocy Społecznej.








![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz