Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 grudnia 201409:11

Wzrost atrakcyjności turystycznej gminy Gorzyce

Wzrost atrakcyjności turystycznej gminy Gorzyce - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

W dniu 28 listopada 2014 r. pomiędzy gminą Gorzyce, a samorządem województwa śląskiego została podpisana umowa przyznania pomocy na operację pn. "Wzrost atrakcyjności turystycznej gminy Gorzyce poprzez zagospodarowanie placu zabaw w Gorzycach wiatami wolnostojącymi".

Celem projektu jest poprawa jakości życia społeczności lokalnej i zagospodarowanie placu zabaw przy Gminnym Ośrodku Turystyki, Sportu i Rekreacji "Nautica" w Gorzycach, poprzez posadowienie dwóch wiat drewnianych z ławkami i elementami towarzyszącymi, oraz stworzenie dogodnych warunków do przyjemnego spędzania wolnego czasu przez rodziny z dziećmi z różnych środowisk. Operacja umożliwi także atrakcyjne wykorzystanie czasu wolnego oraz kontakt ze środowiskiem naturalnym.

Gmina uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2014.  Koszt całkowity zadania  30.750 zł, kwota dofinansowania 20.000 zł (wysokość dofinansowania 80 % z kosztów kwalifikowalnych). Termin realizacji: marzec 2015 r.

Autor: UG, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.