Aktualności16 grudnia 201412:55
Uczniowie ZSE z Raciborza rozdali prezenty

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Jest w grudniu taki dzień, na który dzieci z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim czekają cały rok - to odwiedziny Świętego Mikołaja, (czyli uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych z Raciborza).
Już od prawie 20 lat Samorząd Uczniowski Ekonomika dwa razy w roku odwiedza ośrodek z okazji Mikołajek oraz Dnia Dziecka. Jest to okazja do wspólnej zabawy. W tym roku również uczniowie ZSE odwiedzili swoich przyjaciół w Wodzisławiu oraz zorganizowali zabawę Mikołajkową. Dzieci bardzo chętnie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki specjalnie przygotowane na tę okazję, a Mikołaj i jego pomocnicy rozdawali prezenty.
Zabawa dostarczyła wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. W czerwcu na pewno przyjedziemy na Dzień Dziecka – obiecali uczniowie ZSE.









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz