Aktualności17 grudnia 201414:59
Pedagodzy z gimnazjum nr 3 wcielili się w role bajkowych bohaterów

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Gimnazjaliści z "3" mogą być dumni ze swoich nauczycieli, którzy specjalnie dla nich wcielili się w role bajkowych bohaterów. Pedagodzy wraz z uczniami wystąpili w wyreżyserowanym przez p. Joannę Weychert i Joannę Wrożynę przedstawieniu pt. "Dziwny sen Justyny".
Całe przedsięwzięcie miało na celu wsparcie biblioteki szkolnej i przypomnienie uczniom, jak ważne w ich życiu miejsce powinny zajmować książki, których bohaterowie często są przewodnikami i nośnikami ważnych idei. Aktorzy zebrali gromkie brawa. Warto zaznaczyć, że nauczyciele z „3” nie pierwszy raz zagrali dla swoich uczniów. Po kilkuletniej przerwie pedagodzy wrócili do dawnej tradycji.









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz