Aktualności17 grudnia 201415:35
Wodzisławianie wzięli udział w Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W weekend 13 - 14 grudnia 2014 roku odbyło się czwarte z serii dziesięciu Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. W turnieju tym w Węgierskiej Górce wzięło dwóch zawodników Klubu TKKF "Relaks" - Antoni Szwab i Marek Kaczorek.
Na dobrze zorganizowanych zawodach wśród 136 uczestników z całego kraju, mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego zaznaczyli swoją obecność: Antoni Szwab w swojej kategorii wiekowej (70 - 75 lat) i Marek Kaczorek, który zajął trzecie miejsce przegrywając jedną partię w kategorii wiekowej 50-59 lat. Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie PZTS: www.wr.pzts.pl









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz