Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 grudnia 201415:35

Wodzisławianie wzięli udział w Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym

Wodzisławianie wzięli udział w Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W weekend 13 - 14 grudnia 2014 roku odbyło się czwarte z serii dziesięciu Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. W turnieju tym w Węgierskiej Górce wzięło dwóch zawodników Klubu TKKF "Relaks" - Antoni Szwab i Marek Kaczorek.

Na dobrze zorganizowanych zawodach wśród 136 uczestników z całego kraju, mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego zaznaczyli swoją obecność: Antoni Szwab w swojej kategorii wiekowej (70 - 75 lat) i Marek Kaczorek, który zajął trzecie miejsce przegrywając jedną partię w kategorii wiekowej 50-59 lat. Szczegóły turnieju można znaleźć na stronie PZTS: www.wr.pzts.pl

Autor: Joanna Olszowska, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.