Aktualności19 grudnia 201411:53
Już w niedzielę na wodzisławskim rynku odbędzie się wspólna Wigilia

0
Reklama
Wodzisław Śląski: To już się stało wodzisławską tradycją. Pierwsza odbyła się w 2007 roku- mowa o wspólnej Wigilii z Mieszkańcami.
Już w niedzielę na wodzisławskim rynku odbędzie się wspólna Wigilia. Od godziny 19:00 na mieszkańców będzie czekać szereg atrakcji a także świąteczny poczęstunek. W tym roku towarzyszyć temu wydarzaniu będzie Młodzieżowy Chór Canticum Novum.
-Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Wodzisławia Śląskiego na miejską Wigilię z Mieszkańcami. Od 2007 roku spotykamy się, aby podzielić się opłatkiem, wspólnie kolędować, poczuć magię świąt. Mam nadzieję, że również w tym roku spędzimy naszą miejską Wigilię w wielkim gronie – zaprasza prezydent Mieczysław Kieca.






![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz