Aktualności22 grudnia 201409:25
Wypadek na Jastrzębskiej. Potrącona została 76-letnia kobieta

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek w Wodzisławiu Śląskim. W zdarzeniu ucierpiała 76-letnia kobieta. Została potrącona na przejściu dla pieszych.
Do zdarzenia doszło w piątek około 7:00 na ul. Jastrzębskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Opel Corsa, jadąc w kierunku Mszany, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę. 76-letnia mieszkanka Wodzisławia Śl. ze złamaną ręką i nogą trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz