Wypadek w Czyżowicach. Ucierpiał 15-letni chłopiec

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Czyżowicach. W zdarzeniu ucierpiał 15-letni chłopiec.
W sobotę około 13:50 policjanci z drogówki udali się do Czyżowic na ul. Nową, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 35-letnia kierująca samochodem marki Seat Ibiza na skrzyżowaniu nie zastosowała się do znaku STOP, w wyniku czego nie ustąpiła pierwszeństwa 39-letniemu kierującemu samochodem marki Mitsubishi Outlander jadącemu w stronę ul. Wodzisławskiej. Podczas zderzenia się tych pojazdów, ucierpiał 15 letni pasażer outlandera, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Rybniku. Oboje kierujący byli trzeźwi. Wodzisławscy śledczy będą teraz wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (1)
Dodaj komentarz