Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 grudnia 201409:36

Wypadek w Czyżowicach. Ucierpiał 15-letni chłopiec

Wypadek w Czyżowicach. Ucierpiał 15-letni chłopiec - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Gorzyce:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Czyżowicach. W zdarzeniu ucierpiał 15-letni chłopiec.

W sobotę około 13:50 policjanci z drogówki udali się do Czyżowic na ul. Nową, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 35-letnia kierująca samochodem marki Seat Ibiza na skrzyżowaniu nie zastosowała się do znaku STOP, w wyniku czego nie ustąpiła pierwszeństwa 39-letniemu kierującemu samochodem marki Mitsubishi Outlander jadącemu w stronę ul. Wodzisławskiej. Podczas zderzenia się tych pojazdów, ucierpiał 15 letni pasażer outlandera, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Rybniku. Oboje kierujący byli trzeźwi. Wodzisławscy śledczy będą teraz wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Autor: KPP, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.