Akcja: „Bezpieczny weekend - Boże Narodzenie 2014". Zatrzymano 6 kierowców „na podwójnym gazie”

Podczas działań „Bezpieczny weekend” wodzisławscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem na drogach powiatu. Mundurowi zatrzymali 6 kierowców „na podwójnym gazie”.
Ogólnopolska akcja "Bezpieczny weekend - Boże Narodzenie 2014" rozpoczęła się 24 grudnia o godzinie 6.00 i trwała do niedzieli do godziny 22.00. W działaniach brali udział również policjanci z Wodzisławia Śląskiego. Mundurowi sprawdzali stan techniczny pojazdów oraz przestrzeganie przez uczestników ruchu drogowego obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa. Kontrolowali również stan trzeźwości kierowców. Podczas działań w powiecie wodzisławskim doszło do jednego wypadku drogowego, w którym ranna została jedna osoba. Odnotowano 8 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących oraz jednego kierowcę będącego w stanie po użyciu alkoholu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (1)
Dodaj komentarz