Aktualności2 stycznia 201509:33
Od dzisiaj zapłacimy za postój przy Karuzeli

5
Reklama
Wodzisław Śląski:
Wszyscy Ci, którzy od dzisiaj zaparkują przy Galerii Karuzela będą musieli zapłacić. Ile wynosi opłata? Oraz dlaczego została podjęta taka decyzja?
Najpierw została podjęta decyzja o wprowadzeniu zakazu parkowania na terenie Galerii w godzinach od 21:00 do 9:00. Było to spowodowane tym, że klienci, którzy chcieli rano skorzystać z miejsc parkingowych nie mogli już znaleźć wolnego miejsca, pisaliśmy o tym TUTAJ.
Jednakże na tym zmiany się nie zakończyły. Z dniem dzisiejszym parking przy Karuzeli jest płatny od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy będzie darmowy. Za godzinę postoju zapłacimy 1,50.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (5)
Dodaj komentarz