Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 stycznia 201510:09

W Mszanie doszło do podpalenia samochodu

W Mszanie doszło do podpalenia samochodu  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności podpalenia samochodu marki Fiat Uno, do którego doszło dzisiejszej nocy w Mszanie. O podpalenie podejrzewany jest 26-letni mieszkaniec Bełku, zatrzymany w pobliżu miejsca zdarzenia przez jastrzębskich stróżów prawa. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj około północy. Jadący ul. Wodzisławską w Mszanie patrol funkcjonariuszy zespołu patrolowo-interwencyjnego zauważył w rejonie skrzyżowania ulic Wodzisławskiej, Moszczeńskiej i Wolności palący się pojazd marki Fiat Uno. Bezpośrednio przy nim znajdował się mężczyzna, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Dzięki szybkiej reakcji jastrzębskich stróżów prawa mężczyzna ten został natychmiast zatrzymany. Wodzisławscy policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. 26-letni mieszkaniec Bełku dzisiaj zostanie przesłuchany. O jego losie zadecyduje prokurator i sąd. Grozi mu kara 5 lat więzienia.

Autor: KPP, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.