Aktualności5 stycznia 201512:53
Zakończono roboty drogowe w gminie Godów

0
Reklama
Godów:
W grudniu zakończono kolejne roboty drogowe w gminie Godów: nakładkę asfaltową na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gołkowicach oraz utwardzenie terenu przy ul. 1 Maja w Godowie.
Na terenie PSZOK-u wyrównano istniejącą podbudowę tłuczniem kamiennym i zabudowano nawierzchnię mieszanką mineralno-asfaltową o łącznej powierzchni 387,57 m2. zabudowano także krawężniki drogowe na odcinku 40 mb.
Z kolei w Godowie utwardzono teren znajdujący się naprzeciw kościoła, obok budynku byłego ośrodka zdrowia. Zakres prac obejmował wykonanie korytowania, zabudowę podbudowy z tłucznia kamiennego wraz z wykonaniem nawierzchni z kostki brukowej o powierzchni 276 m2









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz