Aktualności12 stycznia 201511:53
Ponad 40 km nowych ścieżek rowerowych

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Rok 2015 to czas, kiedy rozpoczną się prace związane z realizacją zadań w zakresie budżetu obywatelskiego. Wśród projektów zgłoszonych przez mieszkańców wybrano między innymi budowę i modernizację ścieżek rowerowych na terenie Wodzisławia Śląskiego. Projekt ten będzie realizowany przez MOSIR „CENTRUM”.
W mienionym tygodniu dyrektor MOSiR „CENTRUM” Bogdan Bojko przeprowadził spotkanie z projektantem tras rowerowych na terenie naszego miasta Piotrem Rozciszewskim. Wynika z tego, że od nowego sezonu letniego do dyspozycji miłośników dwóch kółek oznakowanych zostanie 43,5 km nowych tras rowerowych oraz poddanych modernizacji 12,2 km już istniejących. W sumie powstanie 55,7km tras rowerowych.






![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz