Aktualności13 stycznia 201516:44
WOŚP w Pszowie: zebrano ponad 21 tyś złotych!

0
Reklama
Pszów:
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w Pszowie. W tym roku podczas finału zebrano ponad 21 tyś zł. Ta kwota pokazuje, że warto organizować to przedsięwzięcie.
W tym roku imprezy przygotowane z okazji WOŚP-u rozpoczęły się już od piątku, ponieważ w ten dzień w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się liczne koncerty. Gwiazdą wieczoru był zespół Acid Drinkers. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Natomiast w dniu finału w pszowskim sztabie również wiele się działo, m.in. zaplanowany był występ kabaretu 44-200 czy koncert zespołu Coria. Odbyły się także liczne licytacje. W sumie podczas wszystkich wydarzeń zorganizowanych w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pszowie zebrano 21.492,53 zł.






![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz