Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 stycznia 201516:44

WOŚP w Pszowie: zebrano ponad 21 tyś złotych!

WOŚP w Pszowie: zebrano ponad 21 tyś złotych! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w Pszowie. W tym roku podczas finału zebrano ponad 21 tyś zł. Ta kwota pokazuje, że warto organizować to przedsięwzięcie.

W tym roku imprezy przygotowane z okazji WOŚP-u rozpoczęły się już od piątku, ponieważ w ten dzień w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się liczne koncerty. Gwiazdą wieczoru był zespół Acid Drinkers. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Natomiast w dniu finału w pszowskim sztabie również wiele się działo, m.in. zaplanowany był występ kabaretu 44-200 czy koncert zespołu Coria. Odbyły się także liczne licytacje. W sumie podczas wszystkich wydarzeń zorganizowanych w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pszowie zebrano 21.492,53 zł.

Autor: Dawid Machecki, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.