Aktualności13 stycznia 201516:52
Jasełkowe kolędowanie w Radlinie

0
Reklama
Radlin:
UdostępnijKomentuj (0)W niedzielne popołudnie 11 stycznia zgodnie z wieloletnią już tradycją w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 odbyło się Jasełkowe Kolędowanie. Zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy Górnioka, którzy bardzo licznie zgromadzili się na sali gimnastycznej, by móc podziwiać przedstawienie jasełkowe przygotowane przez nauczycieli, uczniów i przedszkolaków. Ks. proboszcz Jan Sopot udzielił błogosławieństwa wszystkim zgromadzonym i podziękował za możliwość ponownego przeżywania i świętowania tajemnic Bożego Narodzenia. Zobacz zdjęcia!



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz