Aktualności19 stycznia 201510:28
Wypadek na Górniczej

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Wodzisławiu Śl. W zdarzeniu ucierpiała 78-letnia kobieta. Została potrącona na przejściu dla pieszych.
Do zdarzenia doszło w sobotę około 18:00 na ul. Górniczej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, kierująca samochodem marki Fiat Uno, jadąc w kierunku ul. Pszowskiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła kobietę. 78-letnia mieszkanka Wodzisławia Śl. z obrażaniami głowy oraz ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do szpitala. Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz