Aktualności30 stycznia 201509:30
Bal przebierańców w Przedszkolu nr 2 w Pszowie

0
Reklama
Pszów:
W Przedszkolu nr 2 w Pszowie odbył się Bal Przebierańców. Wszystko działo się jak na prawdziwym balu ,tylko uczestnicy mieli od 3-6 lat. Wszystkie przedszkolaki wystąpiły w kolorowych i pomysłowych przebraniach.
Wśród tańczących najwięcej było księżniczek i policjantów. Dzieci bawiły się w rytm skocznej muzyki a bal prowadził klaun co było nie lada atrakcją dla przedszkolaków. Nie zabrakło też łakoci, no i oczywiście konkursów, przygotowanych przez nauczycielki przedszkola. Zabawa była radosna , a bal to jeden z najgłośniejszych dni w przedszkolu ale zarazem najwspanialszy i długo wspominany przez milusińskich.








![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz