Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności31 stycznia 201509:29

Tradycyjne kolędowanie odbyło się w Lubomi

Tradycyjne kolędowanie odbyło się w Lubomi  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Lubomia:

Od przedstawienia jasełkowego w wykonaniu przedszkolaków z Lubomi rozpoczęło się tradycyjne Gminne Spotkanie Kolędowe, które odbyło się w hali sportowej w Lubomi. Kolędy i pastorałki zaprezentowały wszystkie zespoły śpiewacze z terenu gminy Lubomia: chóry „Echo” Syrynia, „Lutnia” Lubomia, „Syryniczki”, Gołężanki” z Grabówki i „Johanki” z Nieboczów. Wspaniały koncert uświetniła swoim występem Orkiestra Dęta Gminy Lubomia wykonując wraz z solistami różnorodne utwory o tematyce świątecznej – polskie, angielskie, amerykańskie i hiszpańskie. Nie zabrakło na zakończenie tak lubianego przez publiczność Marszu Radetzky’ego. Koncertowi towarzyszyła wystawa szopek wykonanych przez dzieci, młodzież i dorosłych z Lubomi i Grabówki, sąsiednich miejscowości oraz z Czech.

Autor: GOK Lubomia, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.