Aktualności2 lutego 201513:16
Gmina Mszana w 2015 r. przeznacza 200 tyś złotych na organizacje pozarządowe

0
Reklama
Mszana:
185 tys. złotych przekaże w tym roku Gmina Mszana klubom sportowym na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i rozwoju sportu.
Na podstawie przepisów Ustawy o sporcie po 75.000,00 złotych otrzymają dwa kluby piłkarskie, które złożyły oferty w otwartym konkursie ofert ogłoszonym na początku stycznia br. LKS „Start” Mszana będzie realizował zadanie pn. „Żyj aktywnie na sportowo”, KS „Płomień” Połomia – zadanie pn. „Piłka nożna szansą na poprawę kondycji fizycznej i kształtowanie osobowości”.
Łącznie więc na wsparcie III sektora (organizacji pozarządowych) gmina przeznacza w 2015 roku 200.000,00 zł.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz