Aktualności3 lutego 201514:23
Alarm bombowy w Wodzisławiu Śląskim! Został ewakuowany blok

4
Reklama
Wodzisław Śląski:
Trwa ewakuacja mieszkańców bloku nr 31 przy ulicy 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim. Pracownicy spółdzielni odnaleźli na ósmym piętrze podejrzany pakunek. Pojawiła się obawa, iż wewnątrz znajdować może się ładunek wybuchowy.AKTUALIZACJA.
- Otrzymaliśmy wiadomość od pracowników spółdzielni, że została odnaleziona na ósmym piętrze podejrzanie wyglądającą reklamówka. Niewiadomo co jest w środku. Na miejscu pojawili się już pirotechnicy z Katowic - mówi Joanna Paszenda, oficer prasowa KPP w Wodzisławiu Śląskim.
AKTUALIZACJA: akcja się zakończyła. Pirotechnicy sprawdzili pakunek, okazało się, że to atrapa ładunku wybuchowego. Mieszkańcy wrócili do mieszkań.
fot. Fanpage: Miasto Wodzisław Śląski, DM













![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (4)
Dodaj komentarz