Aktualności7 lutego 201511:17
Tragiczny wypadek na A4. Brali w nim udział mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego!

8
Reklama
Region:
Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 wczoraj około godziny 21:00 w Mokrzysku pod Brzeskiem. Dwie osoby zginęły natomiast trzy zostały ranne. W wypadku tym brali udział mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego.
Jak udało nam się dowiedzieć samochodem marki Renault Megane kierowała 20-letnia kobieta mieszkanka Wodzisławia Śląskiego. Z niewyjaśnionych przyczyn samochód jadący w kierunku Krakowa nagle zaczął dachować. Z samochodu wypadły dwie osoby, które zginęły na miejscu: 20-letni mieszkaniec Wielkopolski oraz 23-letni mieszkaniec Skarżyska. Kolejne trzy osoby - mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego, którzy pozostali w pojeździe doznali obrażeń ciała.











![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (8)
Dodaj komentarz