Aktualności11 lutego 201509:18
45-letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych

1
Reklama
Gorzyce:
Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Gorzycach. W zdarzeniu ucierpiał 45-letni mężczyzna. Został potrącony na przejściu dla pieszych.
Do zdarzenia doszło wczoraj około 13:30 na ul. Raciborskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, 50-letnia kierująca samochodem marki Opel Corsa wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Rybnickiej na ul. Raciborską, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła mężczyznę.
45-letni mieszkaniec Gorzyc z obrażeniami ręki trafił do szpitala. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.














![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)














Komentarze (1)
Dodaj komentarz