Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim kupuje nowe samochody. Kto będzie z nich korzystał?

Lista wymagań technicznych jest długa. Jednym z warunków jest to, że mają być wyprodukowane w 2014 lub 2015 roku. - Urząd Miasta planuje zakup dwóch nowych samochodów osobowych. Pierwszy z nich ma zabezpieczy przede wszystkim potrzeby prezydenta miasta. Drugi natomiast będzie służył pracownikom Urzędu Miasta, których praca wymaga wyjazdów poza teren jednostki- mówi Anna Szweda-Piguła, rzecznik prasowy wodzisławskiego magistratu.
W ogłoszonym przetargu doszukać się, również można informacji, iż Urząd Miasta chce oddać w rozliczeniu samochód obecnie używany przez prezydenta miasta. - Hyundai sonata ma dziewięć lat, ponad 179 tys. km przebiegu, a jego naprawy generują potężne koszty. Tylko w latach 2012-2014 na jego naprawy wydano ok. 15 tys. zł. - podkreśla Szweda-Piguła. Zaznacza również, że obecnie magistrat dysponuje niewystarczającą ilością samochodów. - Dwa samochody, którymi dziś dysponuje Urząd Miasta, nie zabezpieczają również wszystkich wyjazdów służbowych, czyli m.in. częstych wizji lokalnych czy objazdów inwestycji - informuje rzeczniczka.
Dokładną listę wymagań dotyczących samochodów można znaleźć w poniższych załącznikach. Marka oraz cena wybranych pojazdów będzie znana po przetargu.
fot. archiwum portalu.















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (4)
Dodaj komentarz