Aktualności16 lutego 201510:51
Podczas minionego weekendu zatrzymano aż czterech kierowców pod wpływem alkoholu

1
Reklama
Region:
Wodzisławscy mundurowi w czasie minionego weekendu wyeliminowali z ruchu czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą był 65-leti mężczyzna – kierowca quada, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.
Najwięcej, bo prawie 3 promile alkoholu miał w swoim organizmie 65-letni kierowca quada. Został ujęty przez funkcjonariuszy drogówki w sobotę o godz. 14.40 w Godowie na ulicy Glinki. Pozostali nieodpowiedzialni kierowcy samochodów osobowych zostali zatrzymani w Wodzisławiu Śl, Turzy Śl. oraz Gołkowicach.
- Wszystkim kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę swoich pojazdów pod wpływem alkoholu grozi nie tylko utrata prawa jazdy, ale nawet dwuletni pobyt w więzieniu - przypominają wodzisławscy policjanci.














![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)














Komentarze (1)
Dodaj komentarz