Aktualności18 lutego 201511:13
Wypadek w Radlinie oraz pomoc sarnie, czyli pracowity wtorek wodzisławskich strażaków

0
Reklama
Region:
W dniu wczorajszym wodzisławska straż otrzymała dwa zgłoszenia. Pierwszy dotyczyło wypadku w Radlinie, natomiast przy drugim wezwaniu strażacy pomagali sarnie, która utknęła w przepuście pod drogą.
Pierwsze zgłoszenie zostało odnotowane o godzinie 18:00. Jak relacjonują wodzisławscy strażacy w Radlinie przy ul. Mariackiej doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Volkswagen Transporter oraz Fiat Punto. W wyniku tego zdarzenia została poszkodowana 57-letnia kobieta.
Następne zgłoszenie dotyczyło pomocy sarnie, która utknęła w przepuście pod drogą w Mszanie przy ulicy 1 Maja. Po akcji ratunkowej zwierzę zostało przekazane pod opiekę lekarza weterynarii.















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz