Aktualności19 lutego 201509:33
Wypadek w Czyżowicach. Przechodziła w miejscu niedozwolonym, potrącił ją samochód

0
Reklama
Gorzyce:
Wodzisławscy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Czyżowicach. W zdarzeniu ucierpiała 72-letnia kobieta. Została potrącona przez samochód.
Do zdarzenia doszło wczoraj około 18:40 na ul. Wodzisławskiej w Czyżowicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, 75-letni kierujący samochodem marki Renault Thalia potrącił 72-letnią mieszkankę Czyżowic, która przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Kobieta z wewnętrznymi obrażeniami ciała oraz urazem głowy została przewieziona do szpitala. Kierujący renault był trzeźwy. Policjanci będą teraz wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego wypadku.















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz