Aktualności19 lutego 201512:00
Groźne zadymienie mieszkania w Olzie. Lokator przewieziony do szpitala

0
Reklama
Gorzyce:
Wczoraj o godzinie 21:50 wodzisławscy strażacy otrzymali zgłoszenie, iż doszło do zadymiania jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego w Olzie przy ul. Dwrocowej. Jak okazało się na miejscu z mieszkania nie mógł wydostać się straszy mężczyzna, ponieważ drzwi były zablokowane.
71-latek, który znajdował się w zadymionym mieszkaniu został przekazany pod opiekę medyków a następnie przewieziony do szpitala. Jak podkreśla rzecznik Powiatowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim przyczyną tego zdarzenia były niedomknięte drzwiczki do pieca kaflowego.















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz