Aktualności25 lutego 201509:11
W ZSP im Sejmu Śląskiego w Radlinie zebrali ponad 20 litrów krwi

0
Reklama
Radlin: W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im Sejmu Śląskiego w Radlinie 19 lutego odbyła pierwszą akcja krwiodawstwa podczas której łącznie zebrano 20,700 litrów.
Pierwsza akcja krwiodawstwa w tym roku szkolnym odbyła się 19 lutego. - W tym dniu łącznie oddaliśmy 20,700 litrów krwi, zaś w akcji wzięło udział 47 uczestników. Krew oddawali uczniowie naszej szkoły, jak również mieszkańcy Radlina – mówi Marek Koczy, wicedyrektor szkoły. -Serdeczne podziękowania dla absolwentów naszej szkoły, którzy połknęli bakcyla i oddają krew nadal - pamiętajcie dalej o naszej szkole i honorowym oddawaniu krwi – dodaje wicedyrektor.
Była to pierwsza akcja w murach ZSP im Sejmu Śląskiego w Radlinie, lecz jak zastrzegają organizatorzy nie ostatnia, kolejna odbędzie się 14 maja od godziny 9.00.




















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz