Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 marca 201515:33

Mieszkaniec Rydułtów napisał kryminał!

Mieszkaniec Rydułtów napisał kryminał!  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

Thomas Arnold, a właściwie Arnold Płaczek z Rydułtów napisał kryminał w amerykańskim stylu. Thriller „33 dni prawdy” będzie miał swoją premierę w najbliższy poniedziałek, 9 marca i będzie dostępny w największych księgarniach internetowych i stacjonarnych. 

Książka opisuje śledztwo w sprawie śmierci zakonnicy, która pracowała w sierocińcu. Powieść trzyma w napięciu do samego końca. - Nigdy nie miałem nic wspólnego z sierocińcem. Po prostu postanowiłem napisać książkę, która będzie miała wiele zawiłych wątków, a rozwiązanie całej zagadki znajdzie się dopiero na końcu książki i to się udało. A klimat sierocińca opisywałem na podstawie budynku dawnego domu dziecka w Kornowacu niedaleko Raciborza – zdradza autor.

Pisać zaczął po studiach farmaceutycznych, które ukończył na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Po studiach, nie wiedział co zrobić z wolnym czasem. Ponieważ jego pasją było czytanie książek, zwłaszcza kryminałów, sam postanowił coś napisać. Jego debiutancka powieść – thriller medyczny „Anestezja” miała swój debiut w 2013 roku. Nad książką „33 dni prawdy” pracował pół roku. - Cały czas pracuję w aptece w Pszowie, więc pisaniem mogłem się zajmować przed lub po pracy, ale udało mi się to połączyć – przyznaje autor.

Co robi kiedy nie pisze i nie pracuje? Czyta książki. Do jego ulubionych autorów należą B. Haig, R. Ludlum, D. Brown, C. Cussler, H. Coben, M. Palmer, J. Patterson.

Arnold Płaczek pracuje już nad następnymi książkami. Na wydanie czeka jego powieść „Tetragon” oraz kolejna część przygód z udziałem detektywów Adamsa i Rossa, których losy opisuje najnowsza powieść „33 dni prawdy”.

Autor: Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności1 czerwca 202623:08

Wodzisław Śląski: Trzy samochody rozbite po zderzeniu przy Eko-Oknach

Wodzisław Śląski: Trzy samochody rozbite po zderzeniu przy Eko-Oknach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H, Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik, OSP Czyżowice
Reklama
Aktualności1 czerwca 202611:06

Czerwiec w Wodzisławiu Śląskim

Czerwiec w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202611:27

To warto wiedzieć! Nowe przepisy o rzeczach znalezionych

To warto wiedzieć! Nowe przepisy o rzeczach znalezionych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe - pexels.com/Matheus Bertelli
Sport1 czerwca 202601:06

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sporo emocji, zarówno tych dobrych jak i tych złych towarzyszyło weekendowym meczom piłkarskim rozegranym w regionie. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.