Aktualności16 marca 201511:56
Aleksander Żmijewski został ponownie radnym

0
Reklama
Radlin:
Aleksander Żmijewski wygrał powtórzone wybory w okręgu 12. Liczba głosów oddanych na poszczególnych kandydatów przestawia się następująco: Marek Musiolik Marek - 14 głosów, Iwona Kaniuka - 25 głosów, Aleksander Żmijewski - 33 głosy.
Powtórzenie głosowania wynika z błędu popełnionego przez obwodową komisję wyborczą, która przez pomyłkę wydała 15 kart z kandydatami z okręgu 11 wyborcom z okręgu 12. 15 wyborców w tym okręgu nie zagłosowało na swoich kandydatów. Ze względu na to, że wynik pierwszego kandydata różnił się od wyniku drugiego kandydata tylko o 3 głosy, błąd komisji mógł mieć wpływ na wynik wyborów.



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)









Komentarze (0)
Dodaj komentarz