Aktualności16 marca 201512:00
Policjanci sprawdzają trzeźwość kierowców

0
Reklama
Region:
Dzisiaj od godziny 4.00 na terenie województwa śląskiego policjanci ruchu drogowego prowadzą akcję pod kryptonimem “Trzeźwość”. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez kontrolowanie stanu trzeźwości kierujących.
Działania skierowane przeciwko pijanym użytkownikom dróg prowadzone są od godziny 4.00. Policyjne patrole kontrolują stan trzeźwości w całym województwie. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu się pod wpływem alkoholu.



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)









Komentarze (0)
Dodaj komentarz