III runda Wodzisławskiej Ligi Szachowej

21 marca rozegrano III turniej Wodzisławskiej Ligi Szachowej pod patronatem Prezydenta Miasta Mieczysława Kiecy. Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy klubem UKS Baszta a Dyrektorem Szkoły Danutą Paszylka, gospodarzem zawodów był Zespół Szkół nr2 w Wodzisławiu Śl. Udział wzięło 27 uczniów z 6 wodzisławskich szkół. Rozgrywki odbywały się w tempie 7 rund po 15 min na zawodnika.
Wyniki:
- klasy I-III
– chłopcy:
1 – Walaszczyk Mikołaj SP nr3
2 – Grzonka Wojciech ZS nr2
3 – Mrozek Wojciech ZSP nr2
– dziewczyny:
1 – Mainka Anna ZSP nr2
2 – Bodanko Maja ZSP nr2
3 – Andrejewicz Agata ZS nr1
- klasy IV-VI
– chłopcy:
1 – Ursnik Patryk ZS nr1
2 – Gardian Adam ZSP nr7
3 – Pałasz Jan ZS nr2
– dziewczyny:
1 – Mrozek Zofia ZSP nr2
2 – Sauer Emilia SP nr3
3 – Kandziora Julia ZSP nr2
























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz