Aktualności25 marca 201508:03
Gorzyce się rewitalizują. Urzędnicy proszą mieszkańców o wypełnienie ankiety

0
Reklama
Gorzyce:
Urząd Gminy w Gorzycach zaprasza mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat rewitalizacji terenów w Gminie. Uzyskane informacje pomogą urzędnikom w opracowaniu programu rewitalizacji.
- Pragniemy poznać opinię na temat rewitalizacji terenów w naszej gminie. Uzyskane informacje umożliwią opracowanie programu rewitalizacji i pozwolą na podjęcie działań gminy oraz jej partnerów, zmierzających do pozyskania funduszy europejskich na realizację projektów – informują urzędnicy.
Ankietę można wypełnić elektronicznie, więcej TUTAJ.
























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz