Aktualności26 marca 201511:11
Spalali śmieci - dostali mandaty

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Ciepła pogoda zachęca do prac porządkowych na zewnątrz. Niestety niektórzy sobie chcą zbyt bardzo ułatwić to zadanie i przy okazji narażają się na konsekwencje prawne związane z naruszaniem prawa np. spalając później te nieczystości zamiast je zebrać i przekazać do wywozu na składowisko odpadów.
Wczoraj strażnicy miejscy dwukrotnie interweniowali w przypadkach niezgodnego z prawem spalania odpadów. Obie interwencje miały miejsce na terenach wodzisławskich firm, przy ul. Marklowickiej i Wolności, na których pracownicy porządkowali obejście a później zebrane śmieci spalali. Jednak takie postępowanie jest naruszeniem prawa i w obu przypadkach sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi.

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz