Aktualności30 marca 201512:35
Policjanci uratowali kobietę, która okaleczyła się nożem. Próbowała popełnić samobójstwo!

0
Reklama
Region:
Wodzisławscy policjanci uratowali 33-latkę, która usiłowała popełnić samobójstwo. Kobieta okaleczała się nożem. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji mundurowych nie doszło do tragedii.
W sobotę około 14:00 dyżurny wodzisławskiej komendy przyjął zgłoszenie od kobiety, która groziła odebraniem sobie życia. Do mieszkania, w którym znajdowała się 33-letnia kobieta natychmiast udali się funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Desperatka okaleczała się nożem. Po udaremnieniu próby samobójstwa stróże prawa udzielili kobiecie niezbędnej pomocy. Na miejsce wezwano również pogotowie ratunkowe. Z uwagi na stan nietrzeźwości, po udzieleniu pomocy medycznej 33-latka spędziła noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wodzisławskiej komendy.

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz