Powstał pierwszy motel w Mszanie

W Mszanie na MOP (Miejsce Obsługi Podróżnych) przy autostradzie A1 został otwarty motel. To pierwsza w gminie i rejonie tego typu placówka.
Motel %u201CLeśne Runo" uzupełnia ofertę istniejącej od połowy ubiegłego roku stacji benzynowej BP i restauracji "Leśne Runo". Motele to w naszym regionie na razie rzadkość. Placówka oferuje krótki pobyt, głównie noclegi, z możliwością śniadania w sąsiadującej z obiektem restauracji. Lokale sieci "Leśne Runo" są zlokalizowane przy największych trasach przelotowych w Polsce (A2, S8, DK10, S7, S3). W sumie z mszańskim jest ich siedem.
Na MOP w Mszanie znajdują się:
- stacja paliw BP i kawiarenka Wild Bean Cafe;
- restauracja i motel "Leśne Runo";
- parking na 150 miejsc dla pojazdów osobowych;
- parking 20 miejsc dla pojazdów ciężarowych i 6 dla autokarów;
- 20 miejsc piknikowych;
- plac zabaw dla dzieci.

































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz