Aktualności10 kwietnia 201507:47
55 lat po ślubie? Zgłoś się!

1
Reklama
Wodzisław Śląski:
Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim zachęca wszystkie pary świętujące w tym roku 55-lecie pożycia małżeńskiego do zgłaszania się w Biurze Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.
Zgłoszenie jubilatów pozwoli na świętowanie godnej podziwu rocznicy w wyjątkowy sposób w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zgłaszać można się do 4 maja pod nr tel. 32 459 05 35, tel. kom. 516 035 896.




























Komentarze (1)
Dodaj komentarz